IMG_2427 (1)

O nás

Zaoberáme sa výrobou plechových garážískladových hál, skladísk na stavenisko, prístreškov, zastrešenie, výklopných garážových brán aj kotercov pre psov.

Za dobu nášho dlhoročného pôsobenia sme už mnohokrát uskutočňovali pre našich zákazníkov dodávky atypických oceľových konštrukcií veľkých rozmerov. Vždy sme venovali patričnú pozornosť každému, aj tomu najmenšiemu detailu, zákazky sme realizovali včas a za veľmi konkurencieschopných cenových podmienok.

Tieto skutočnosti vedú nielen k spokojnosti našich zákazníkov so svojimi garážami, kotercov pre psov alebo s montovanými halami, ale aj k tomu, že nás odporúčajú svojim známym, čo je pre nás tá najlepšia referencia.

tir

Doprava

Vybudovali sme rozsiahly vozový park, vďaka ktorému sme schopní našim zákazníkom ponúknuť dopravu a profesionálnu montáž objednaných výrobkov. Sme schopní zaručiť dĺžku realizácie, ktorá činí 14 až 60 pracovných dní našich plechových garáží, prístreškov, plechových záhradných domčekovkotercov pre psy a ostatných výrobkov.

V dôsledku rozšírenia koronavírusu v Európe sa môžu termíny na prepravu a montáž oceľových konštrukcií predĺžiť. Prosíme o trpezlivosť, termín s vami vždy dohodneme.

2019 cert - O nás
gold cert - O nás

Sme preverená spoločnosť

Certifikát Preverená Spoločnosť je priznaný firmám, ktoré sa môžu pochváliť tým, že nemajú negatívne ohlasy od svojich klientov a obchodných partnerov. Certifikačný proces je založený na dohľadávaní negatívnych recenzií na internete k danej firme, pomocou ukazovateľa názoru pri použití “Záporných fráz”. Na firmy s týmto certifikátom neboli nájdené žiadne negatívne recenzie.